Sıvı Renklendiriciler

Sıvı Renklendiriciler (Sıvı Masterbatch)

Teknik Kimya Sıvı Masterbatch'leri, farklı poliüretan sistemleri için, uygun bağlayıcılar ile özel olarak tasarlanmıştır. Titizlikle seçilmiş, yüksek ışık haslığı ve stabiliteye sahip olan organik, inorganik ve floresan pigmentler sayesinde istenilen özelliklerde tüm renk tonları üretilebilmektedir. Talep edilmesi halinde, farklı proses ve sistemlere uygun ürünler formüle edilebilir.

Teknik Kimya Sıvı Masterbatch'leri fitalat içermez, EU Phthalates Directive 2005/84/EC 'e uygundur. Tamamen çevreci ve ekolojik ürünlerle formüle edilmiştir.


Eva Hammaddeler İçin Yüzey Renklendiriciler

Teknik Kimya EVA Hammaddeler için yüzey renklendiriciler, farklı EVA taban sistemleri için, uygun bağlayıcılar ile özel olarak tasarlanmıştır.

Titizlikle seçilmiş, yüksek ışık haslığı ve stabiliteye sahip olan organik, inorganik ve floresan pigmentler ile istenilen özelliklerde tüm renk tonları üretilebilmektedir. Talep edilmesi halinde, farklı proses ve sistemlere uygun ürünler formüle edilebilir. Yüksek depolama stabilitesine sahiptir ve akışkanlığını uzun süre muhafaza eder.

Armacolor EVA Vardola Serisinin, tutuculuğu ve kapatıcılığı yüksektir. Armacolor EVA Vardola Serisi, kullanıcı tarafından istenilen viskoziteye kolayca ayarlanabilir. Yüzeyi temizlenmiş taban üzerine fırça veya sprey ile uygulanır. Mat ve parlak versiyonları mevcuttur. Armacolor Astarsız EVA Sprey Boya Serisinin, tutuculuğu ve kapatıcılığı yüksektir. Yüzeyi temizlenmiş taban üzerine sprey tabancası ile doğrudan uygulanır. Mat ve parlak versiyonları mevcuttur.
foto
TEKNİK KİMYA DONATIM MAKİNE ENERJİ SAN.VE TİC. A.Ş.
İSTANBUL FABRİKA ADRES

Akçaburgaz Mah. 3137. Sok. No:10, Esenyurt
İSTANBUL / TURKEY


T. +90 212 886 73 04 PBX

F. +90 212 886 73 21

info@teknikkim.com.tr

GAZİANTEP DEPO

1.OSB 83102 Cad. No:3
Eyüp Lojistik 2 İçi
BAŞPINAR / GAZİANTEP


T. +90 342 337 19 33

M. +90 530 583 90 55

antepdepo@teknikkim.com.tr

2020 TEKNİK KİMYA TÜM HAKLARI SAKLIDIR
BİZE ULAŞIN
Size nasıl yardımcı olabileceğimizi bize bildirin